Vytrvalostní cvičení

Stamina je schopnost vašeho těla vydržet fyzickou aktivitu, aniž by se stala únavou nebo se musel zastavit, než dosáhnete svého cíle. Může se lišit v závislosti na vašem věku, úrovni zdraví a zdraví. Nezáleží na tom, v jakém věku máte nebo v jakém tvaru máte, můžete vždy zvýšit svou vytrvalost pomocí cvičení na vytrvalost a změny životního stylu, abyste zlepšili vaše celkové zdraví. Změna vytrvalostních cvičení pomůže odvrátit nudu, a tak je změňte, jak postupujete.

Zaměřte se na výcvik v rovnováze, abyste zvýšili vytrvalost. Americká vysoká škola sportovní medicíny uvádí, že vyváženost může být ovlivněna vytrvalostí. Chcete-li zlepšit vyváženost, pracujte s trenérem a používejte výcvikové nástroje, jako je balanční disk, vyrovnávací vankus, stabilní míč, balanční deska nebo pěnový válec. S balančním diskem můžete stát nebo sedět, snažit se zůstat vyrovnaný.

Využijte volné závaží, abyste zlepšili vytrvalost, zvýšili velikost svalů a zlepšili celkové zdraví, doporučuje americká vysoká škola sportovní medicíny. Můžete použít ruční činky nebo činky, které jsou dlouhé tyče s různými závažími. Zaměřte se na nohy, horní část těla a trup. Práce na svalové vytrvalosti tím, že děláte jeden až tři sady 15 až 20 opakování, při použití volných závaží.

Využijte léčebnou kuličku, abyste získali vytrvalost a vylepšili svou svalovou sílu. Lékařské míče se dodávají v různých velikostech a velikostech. Využijte je k tomu, abyste vykonávali cvičení jako V-ups, ve kterých ležíte na zádech, ramena jsou rovně nad hlavou, držíte léčebnou kouli a nohy přímo dolů. Zvedněte nohy do sedící polohy V a použijte ruce, abyste lékali míč nad hlavu. Přiveďte ruce a nohy zpět a opakujte.

Jděte na procházku, jog nebo běh každý den budovat vytrvalost. Zvyšte svou rychlost a vzdálenost občas, abyste zvýšili vytrvalost.

Vezměte si třídu jógy, abyste zvýšili vytrvalost. Jóga se může pohybovat po vašich orgánech a svalech. Některé typy jógy, jako jsou Bikram jóga, Vinyasa a Ashtanga jóga, mohou podle Kids Health stavět vytrvalost.