Vedlejší účinky slunečnicového jasmínového čaje

Jasmínový čaj značky Sunflower je směs zeleného čaje a jasmínových květů. Jako zelený čaj má antioxidační účinky, což znamená, že může bojovat proti volným radikálům, které mohou způsobit rakovinu. Pít tento čaj také může mít terapeutický účinek na snížení hladiny škodlivého cholesterolu ve vašem těle, odstranění škodlivých arteriálních plaků a boji proti arterioskleróze, uvádí zpráva University of Maryland Medical Center. Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv neschválil jasmínový čaj jako slunečnicový čaj léky. Nežádoucí účinky mohou nastat z tohoto přírodního bylinného doplňkového čaje. Před zahájením jakéhokoli nového doplňku se obraťte na svého lékaře. Léky, jako jsou ředidla pro krev, zasahují do tohoto doplňkového čaje, tvrdí Drugs.com.

Nervozita nastane, když konzumujete ve stravě příliš mnoho kofeinu. Jasmínový čaj obsahuje stimulační chemikálie, jako je teobromin a teofylin, podle zdravotnického centra Univerzity Marylandu. Obě tyto chemické látky stimulují váš nervový systém a dávají vám nervy. Pít menší množství tohoto čaje vám pomůže ukončit tento vedlejší účinek. Ačkoli pít čaj může způsobit nervozitu, což je více než pravděpodobné, že je výsledkem kofeinu, vůně čaje má ve skutečnosti uklidňující efekt, podle studie z říjnového vydání “European Journal of Applied Physiology”.

Pocit úzkosti je častým nežádoucím účinkem čaje ze slunečnicového jasmínu. Tento vedlejší efekt ovlivní vaše myšlení na malé problémy, které se mohou zdát výrazně větší. Můžete mít potíže s posezením a relaxací. Přestaňte pití čaje a požádejte o pomoc svého lékaře.

Pocit světelné hlavy způsobí zpomalení a odpočinek, dokud se tento vedlejší efekt nezastaví. Zažení se může kdykoli objevit kvůli množství stimulantů, které požíváte pitím tohoto čaje. Pokud pijete více než jednu kalu denně, může se objevit tento nežádoucí účinek.

Svalové palpitace, k nimž dochází kdykoli, představují vážný vedlejší účinek tohoto čaje. Zastavte pití čaje a přejděte na nejbližší pohotovostní službu, abyste ji mohli vyhodnotit. Palpitace srdce může být nebezpečné, jelikož se objevují jako známky změněného srdečního rytmu.

Zkušenosti se spánkem se obvykle vyskytují jako vedlejší účinek pít příliš mnoho čaje před spaním. Držte se ranního a odpoledního pití čaje, spíše než před spaním. Čaj obsahuje stimulanty, které vás během noci probouzí.

Nervozita

Úzkost

Závrať

Palpitace srdce

Trouble Sleeping