Tuk pro úbytek hmotnosti

Oblečení oleje v ústech zní jako neobvyklý způsob, jak zlepšit vaše zubní zdraví. Nicméně, tato praxe je touched starodávnou lékařskou praxí Ayurveda, slibuje, že pomůže předejít zubnímu kazu, odradit krvácení dásní a posílit zuby a čelist. Tahání oleje je také řekl detoxify vaše tělo a potenciálně léčit více než 30 nemocí, ale to není ustavený způsob, jak zhubnout. Možná zjistíte, že vaše touha po bezduchém svačinu se snižuje po vyčerpání oleje, protože nechcete špinit až po jiskřivě čisté ústa, ale snížit váš celkový příjem kalorií a pohybovat se více jsou jedinými způsoby, jak skutečně ztratit libra.

Proces vytahování oleje

Tažení oleje zahrnuje umístění lžičky sezamu, kokosového ořezu nebo slunečnicového oleje v ústech a potřísnění po dobu 10 až 20 minut najednou. Postup opakujete několikrát týdně nebo denně, nejlépe na prázdný žaludek. Vyhýbejte se spolknutí oleje – jak se říká, že obsahuje toxiny “vytažené” z dásní a mezi zuby. Olejové tahání nezpůsobuje žádnou škodu, ale nemělo by nahradit pravidelné čištění a zubání. Zastřiďte zuby důkladně nebo alespoň opláchněte ústa vodou po vytažení oleje, někteří obránci opláchněte teplou slanou vodou. Tažení ropy snižuje plaketu a některé bakterie, které způsobují zánět dásní, ukázala studie v Indian Journal of Dental Research, Výzkum podporující tvrzení, že bojuje proti stavům, jako jsou bolesti hlavy, diabetes a astma, chybí. Neexistují žádné důkazy o tom, že olejový tah přímo způsobuje úbytek hmotnosti.

Účinky ztráty hmotnosti při rotaci oleje

Zástupci rozebírajícího oleje tvrdí, že kromě podpory dobrého orálního zdraví snižuje celkový zánět těla. Ve výuce Ayurvedy se říká, že stimulace a čištění bodů na jazyku, jako je tomu v případě tahání ropy, pozitivně ovlivňuje různé vnitřní orgány, jako je srdce, ledviny a játra. Pokud je to pravdivé, mohlo by to teoreticky snížit retenci tekutin a nadýmání, které přispívají k pocitu otoku a vedou ke ztrátě několika kilogramů navíc. “Žádný skutečný výzkum nijak nesouhlasí s tvrzeními, že tahání ropy snižuje zánět. A není zaručeno, že snížené záněty povede ke ztrátě hmotnosti. Neexistuje žádná škoda při pokusu o ropný tah, aby se ujistil, že vám pomůže cítit se méně nafouknutá. Pokud máte vdechnuté dásně, vředy v ústech nebo citlivé zuby, zeptejte se svého zubaře před zahájením léčby.

Kokosový olej a ztráta hmotnosti

Kokosový olej jako součást vaší stravy, ne jako léčba zubů, může pomoci při hubnutí. Kokosový olej obsahuje triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, které, pokud jsou součástí stravy, mohou snížit vaši chuť k jídlu, takže snížíte méně kalorií a ztrácíte váhu, informoval článek publikovaný v čísle Nutrition Review z roku 2013. Doplnění stravy s kakaovou výživou s omezeným příjmem kalorií pomohlo snížit břišní tuk v premenopauzálních ženách, podle malé studie publikované v Lipids v roce 2009. Během rozehřátí oleje však nepotlačíte olej, ale nemůžete získat tyto hmotnosti -výhody. Nepoužíváte mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem, které způsobují, že se budete cítit vyčerpaně a ovlivníte distribuci tuků, abyste snížili břišní obezitu.

Hmotnostní strategie, které fungují

Úbytek hmotnosti se nejúčinněji projevuje, když snížíte kalorický příjem pod vaši rychlost spalování kalorií. Pomocí kalkulačky online zjistíte, kolik kalorií denně používáte podle velikosti, úrovně aktivity, věku a pohlaví. Potom odečtěte od 500 do 1000 kalorií, abyste zjistili, kolik kalorií byste měli sníst, abyste ztratili 1 až 2 libry za týden. Mějte na paměti, že muži by neměli jíst méně než 1800 kalorií denně a ženy by nemělo mít méně než 1200 kalorií denně. Taková nízká hladina může přerušit metabolismus a vést k výživovým nedostatkům. Chcete-li dosáhnout většího deficitu, aniž byste jedli příliš málo, zvyšte cvičení. Jezte kokosový olej – nebo sezam a slunečnicový olej – jako součást nízkokalorické stravy, ale všimněte si, že 1 polévková lžíce většiny olejů obsahuje 120 kalorií. Ujistěte se, že to počítáte jako součást celkového denního příjmu kalorií. Když oleje vytáhnete a vylijete olej, nebudete absorbovat žádné významné množství kalorií.