Seagrams víno chladnější kalorií

Chladničky na víno společnosti Seagram se staly hlavním partnerem šílenství vína v roce 1980 s několika různými chutí na trhu. Počet kalorií většiny chladničky na víno Seagram se pohybuje od 150 do 170 za porci.

Dějiny

Podle vína-deluxe.com byla společnost Seagram’s Wine Coolers jednou z nejoblíbenějších lehkých alkoholických nápojů osmdesátých let. Jeho mnoho ovoce chutnalo apeloval na lidi, kteří neměli rád pivo nebo alkohol sílu tvrdších nápojů. Chladnička na víno byla možná nejlépe známá pro své reklamy v polovině osmdesátých let představující herec Bruce Willis.

150-kalorické chladiče

Většina chladniček na víno společnosti Seagram obsahovala 150 kalorií podle velikosti porce, podle Daily Plate. Chuti v kategorii 150 kalorií zahrnovaly produkty WildBerries, Orange Pineapple Bahama Mama, Pineapple Coconut Calypso Colada, Black Cherry Fizz a Rasberry Peach Spash.

Ostatní chladiče

Některé chladiče společnosti Seagram obsahují 160 nebo 170 kalorií. 160-kalorické příchutě obsahují zelené jablko AppleLicious a maliny a jahody Daiquiri. 170-kalorické chladiče zahrnují Mango Passion Paradise Punch a Classic Lime Margarita.