Ruth chris steakhouse informace o výživě

Ruth Chris Steakhouse je národní restaurační řetězec ve Spojených státech. Její nabídka zahrnuje širokou škálu hlavních pokrmů s vysokým obsahem bílkovin, které dobře zapadají do stravy s nízkým obsahem sacharidů. Nabízí též nízkotučné hlavní pokrmy a postranní předměty, které uklidňují ty, kteří se snaží jíst zdravější stravu.

Low-Carb hlavní vstupy

Pokud sledujete dietu s nízkým obsahem karbamidu, nebudete mít žádný problém najít hlavní vstup na Ruth’s Chris, protože téměř všechny steaky, kuřecí maso a mořské plody jsou pod 10 gramů sacharidů na porci. Drobné a pravidelné filé mají na gram pouze 1 gram sacharidů a kovbojský steak má 3 gramy uhlohydrátů. Obědová porce New York strip steak má 4 gramy a těsto má 6 gramů.

Nízkokalabová zelenina

Pokud sledujete stravu s nízkým obsahem karbamidu, většina zeleniny je dobrou volbou vedlejších položek, protože jsou nižší ve škrobu a sacharidů než v těch stranách jako jsou brambory, chléb a těstoviny. Polovina porcelánu Ruth Chris obsahuje 6 gramů sacharidů a stejná velikost špargle v holandské omáčce má pouze 4 gramy.

Nízkotučné hlavní nádobí

Většina steaků Ruth Chris má vysoký obsah nasycených tuků prostě kvůli jejich mramoru a to z nich činí nevhodnou stravu s nízkým obsahem tuku. Existují však i další možnosti pro ty, kteří dodržují zdravou stravu. Například ocas humra je vynikající volbou vzhledem k tomu, že má pouze 130 kalorií a 4 gramy tuku na porci.

Hlavní jídla s vysokým obsahem bílkovin

Pokud jíte na Ruth Chris, určitě budete splňovat vaše požadavky na bílkoviny pro den. Jeden drobný filé obsahuje obrovské 40 gramů bílkovin, které téměř splňují minimální denní požadavky na bílkoviny pro zdravou dospělou ženu. U jednoho humra ocas dostanete asi 24 gramů bílkovin.

Dezerty

Zatímco nemusí patřit do plánu stravování s nízkým obsahem karbohydrátů nebo s nízkým obsahem tuku, Ruth Chris nabízí řadu dezertů, které vám vylepšují vaši kuchyni. Jen vězte, že tyto dezerty nejsou nízkých kalorií. Například jedna dávka krémového brulee obsahuje 45 gramů tuku, 58 gramů uhlohydrátů a 680 kalorií. Pro většinu jedinců to odpovídá počtu kalorií a sacharidů potřebných pro celé jídlo a množství tuku potřebné pro celý den.