Red robin restaurace informace o výživě

Red Robin je oblíbená jídelní destinace pro hamburgery a další jídlo. Stejně jako u mnoha restaurací jsou výživové profily mnoha nabídek v nabídce Red Robin velmi vysoké v kaloriích, tuku a sodíku. Nejlepší je být si vědom celkového nutričního zatížení vašeho jídla u společnosti Red Robin, aby bylo dosaženo nejlepšího výběru jídla pro vaše specifické nutriční potřeby.

Předkrmy

Red Robin nabízí celou řadu předkrmů, které vám mohou poskytnout dostatek kalorií pro celé jídlo nebo dokonce celý den. Například podle webových stránek Red Robin má Nacho ordinární Chili Nachos s chutěm Chicken obrovské množství 2,084 kalorií, 134 g tuku a 4045 mg sodíku. Jedná se o denní kalorie a dva denní hodnoty tuku a sodíku, podle Mayo Clinic. Pokud máte v Red Robin předkrm, plánujte sdílení s několika přáteli.

Burgers

Pokud ještě máte před jídlem předkrm, můžete být ochotni vyzkoušet jeden z hamburgery Red Robin. Bez boků nebo nápojů většina z hamburgery Red Robin poskytuje více než půl dne kalorií. Royal Red Robin Burger například poskytuje 1 196 kalorií, 83 g tuku a 2 113 mg sodíku. Podle americké asociace srdce mohou diety s vysokým obsahem sodíku přispívat k vysokému krevnímu tlaku a zvýšenému riziku onemocnění srdce.

Kuřecí sendviče

Namísto výběru burger by vypadalo, že kuřecí sendvič je zdravější volbou. Ale kuřecí sendviče Red Robin stále mají mnoho negativních nutričních aspektů. Kalifornský kuřecí sendvič poskytuje 836 kalorií, 44 g tuku a 2 057 mg sodíku. Přestože se jedná o polovinu množství tuku, jako u některých z hamburgery Red Robin, je to stále jedlo s vysokým obsahem tuku. Obsah sodíku zůstává i nadále velmi vysoký. Lepší volbou je prostě grilovaný kuřecí sendvič, který poskytuje 420 kalorií, 8 g tuku a 1,018 mg sodíku. Zatímco je stále sendvič s vysokým obsahem sodíku, je nižší jak v tuku, tak v kaloriích než většina sendvičů Red Robin.

Těstoviny

Kromě toho, že Red Robin poskytuje vysoce kalorické sendviče s vysokým obsahem tuku, nese také spíše nezdravé těstoviny. Grilované kuřecí těstoviny Pesto Pasta entrée, zní jako rozumný výběr, ale bližší analýza ukazuje, že obsahuje 1 339 kalorií, 64 g tuku a 2 112 mg sodíku. Podle Mayo kliniky, že dostatek tuku a sodíku pro celý den jíst. Jako alternativu k těstovinám zvážte jednu z misky na rýži Red Robin, která obsahuje 674 až 830 kalorií, 8 až 10 g tuku a 586 až 1 266 mg sodíku.

Saláty

Čím víc vědomě zdravý hosté by se mohl podívat na výběry salátu Red Robin jako na potenciálně zdravá jídla, ale ve skutečnosti jsou některé saláty nezdravé než hamburgery. Křupavý kuřecí salát například obsahuje 1450 kalorií, 97 g tuku a 2,520 mg sodíku. Na základě doporučení Mayo kliniky je to mnohem déle, než je celodenní hodnota tuku a sodíku.

Pokud máte stále prostor pro dezert, možnosti Red Robin budou i nadále zvyšovat váš příjem kalorií, tuku a sodíku. Mountain High Mudd Pie, například, obsahuje v množství 1 373 kalorií, 63 g tuku, 640 mg sodíku a 124 g cukru. Ještě jednou by bylo nejlepší sdílet dezert s přítelem nebo s dvěma.

Dezerty