Purpurové trupové výživné hodnoty

Purpurové trupové hrábě jsou druhem hrášku, který je spojen s černookým hráškem bohatým na vlákninu a bez tuku. Pokud jste atletický, může být prospěšný fialový trup, protože jsou také bohaté na sacharidy. Zatímco fialový trup hrášek poskytuje některé nutriční výhody, nejsou ideální pro všechny dietní plány a obsahují jen málo vitamínů a minerálů. Purpurové trupové hrábě se prodávají zmrazené, konzervované a čerstvé.

Kalorie

Fialový trup je relativně málo kalorií, jelikož polovina pohárku obsahuje 90. Toto množství obsahuje 4,5% denního doporučeného příjmu 2 000. Protože mají nízký obsah kalorií, může být vhodný pro diety. Můžete vypálit kalorie v polovině šálku fialového trupového hrášku asi devět minut joggingu.

Sacharidy

Fialový trup je hlavně zdrojem sacharidů, jelikož každá polovina pohárku obsahuje 19 g. Jedná se o 3 g více sacharidů než poločas černého očí. Sacharidy jsou primární zdroj energie vašeho těla, takže fialový trupový hrách může pomoci ve vašem atletickém úsilí.

Vlákno

Purpurové trupové hrášky mají vysoký obsah vlákniny s obsahem 5 g v každé polovině šálku. Dietní vláknina je zásadní živina, která vám pomůže řídit hladinu cholesterolu a může pomoci při dietě, protože podporuje pocity plnosti.

Protein

Fialový trup hrášek je bohatý na bílkoviny, přičemž každá polovina šálku dodává 6 g, stejně jako jedno vejce. Bílkoviny jsou nezbytné pro budování svalů a zvýšení příjmu bílkovin může také pomoci při hubnutí.

Purpurové kopečky nejsou bohaté na vitamíny a minerály, ale každá polovina pohárku obsahuje 10% denního doporučeného příjmu železa a 2% doporučeného denního příjmu vápníku.

Vitamíny a minerály