Podkroví grilovaná kurací výživa

Metro je národní sendviče rychlého občerstvení, která jako mnoho řetězců před ní začala jako jediný obchod. Sedmnáctiletý Fred De Luca otevřel první obchod v roce 1965 s partnerem a začal provozovat franchisingové obchody pod názvem Metro v roce 1974. V současné době existuje 33,772 obchodů s metrem v 94 zemích. Subway trhy sám jako mít nízkotučné potraviny volby pro ty, kteří potřebují sledovat jejich váhu. Grilované kuře, označované jako “kuřecí prsa pečené v troubě” v nabídce Metra, jsou nabízeny v sendviči av salátu.

Složky

Grilované kuře na menu Metra je k dostání jako kuřecí prsa v sendviči nebo jako kousky kuřecích prsíček v salátu. Patty z kuřecích prsíček pocházejí z masa z žebra a obsahují také vodu, kukuřičný sirup, octový prášek, kukuřičný škrob, tapioku, hnědý cukr, sůl, dextrózu, česnekový prášek, cibulový prášek a kuřecí chuť z kukuřičného lepku, Konzervační látky. Rovinné grilované proužky obsahují také sójové bílkoviny bez ocotu, hnědého cukru, škrobu z kukuřice a tapioky.

Kalorie

Základní 6-palcový pečený kuřecí sendvič s pečivem na 9-zrnovém pšeničním chlebu s hlávkovým salátem, rajčaty, cibulí, zelenými papričkami a okurky obsahuje 320 kalorií. Celkový počet kalorií závisí na dodatcích, které dodáte do sendviče. Například majonéza přidá 110 kalorií, rozemletý sýr Monterrey cheddar přidá dalších 50 kalorií a dva proužky slaniny přidá dalších 45 kalorií. Pečený kuřecí salát se salátkem, rajčaty, cibulí, zelenými papričkami a okurkami má 130 kalorií bez Jakýkoliv obvaz. Chcete-li udržet kalorie dolů, zvolit si svůj beztukový italský obvaz s 35 kalorií je zdravější volbou. Subway’s ranch dressing dodává 110 dalších kalorií.

Tlustý

Kuřecí salát pečený na pečení má 2,5 g celkového tuku a 24 kalorií z tuku, 0,5 g nasyceného tuku, 50 mg cholesterolu a žádný trans-tukový. Základní sendvič s kuřecím prstem v pečiva obsahuje 4,5 g celkového tuku a 40 kalorií z tuku, 1 g nasyceného tuku, 25 mg cholesterolu a žádný trans-tučný tuk. MayoClinic.com doporučuje omezit denní příjem tuku na 44 až 78 g celkového tuku a cholesterol na ne více než 300 mg denně.

Sodík

Dospělí, kteří jsou v dobrém zdravotním stavu, potřebují více než 2300 mg sodíku denně, asi 1 polévací lžičku, podle údajů ministerstva zdravotnictví a lidských zdrojů USA. Salát z kuřecích prsíček pečený v peci obsahuje 270 mg sodíku a sendvič s kuřecím prstem pečený na pečivo má 750 mg, což je téměř třetina denní potřeby sodíku.

Sacharidy a bílkoviny

Sacharidy a bílkoviny jsou pro stravu nezbytné. Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie pro tělo a bílkoviny, které se nacházejí ve všech tkáních těla, je třeba denně doplnit. Základní 6-palcový pečený kuřecí sendvič poskytuje 49 g sacharidů a 23 g bílkovin. Kuřecí salát pečený v peci obsahuje 9 g sacharidů a 19 g bílkovin. Při jídle v restauraci s rychlým občerstvením si udržujte zdravý výběr malých porcí, rozhodněte se pro položky menu zelenou a grilované maso místo masa, které je pečené a smažené.