Oxy 5 pro akné

Teenageři téměř vždy sportují alespoň pár pimples. Americká agentura pro výzkum a kvalitu v oblasti zdravotnictví odhaduje, že nejméně 85 procent těch, kteří trpí mezi 15 a 24 lety, trpí akné, zejména chlapci a mladí muži, kteří mají zřejmě horší příznaky pupíků než dívky a mladé ženy. Společnost Mentholatum Co., která vyrábí produkty Oxy Acne Solutions, je zaměřena na produkt Oxy 5 přímo na trhu s dospívajícími osobami.

Příčiny

Můžete se obviňovat z vašich hormonů a vašich rodičů kvůli akné podle Clevelandské klinice. Bláznivé hormony u dospívajících slouží k tomu, že v kůži pohánějí příliš mnoho produkce oleje a mastná pleť podporuje rozvoj pupíků. Současně jsou případy špatné akné a akné zjizvené spíše v rodině, takže pokud jeden z vašich rodičů měl jako dospívající strašlivou pleť, může trpět také špatnou akné.

Funkce

Léčba klinického akné Oxy 5 obsahuje 5% benzoylperoxidu, což je jedna z nejčastěji používaných látek pro léčbu akné. Používáte přípravek Oxy 5 jednou denně a aplikujte ho na celou oblast kůže, která je postižena aknémi škvrnami – je to dostatečně jemné, aby se denně použilo na pokožce.

Funkce

Benzoylperoxid, aktivní složka v přípravku Oxy 5, pracuje na léčbě akné tím, že zabije bakterie, která je zodpovědná za záněty a infekce při akné, které se objevují v lécích. Benzoylperoxid také pomáhá vyschnout kůži a odstranit přebytečný olej. Oxy 5 obsahuje patentovanou formu benzoylperoxidu, který podle výrobce s větší pravděpodobností pronikne do pokožky.

Vedlejší efekty

Protože obsahuje jako aktivní složku benzoylperoxid, přípravek Oxy 5 může způsobit některé vedlejší účinky, jak uvádí Drugs.com. Mnoho lidí trpí spálením, svěděním nebo pálknutím, zejména při prvním použití přípravků obsahujících benzoylperoxid. Může se také setkat s vysušením pokožky a peelingem. Nenechte se Oxy 5 dotýkat vlasů nebo oděvu, protože může fungovat jako silné bělidlo.

Výsledky

Oxy 5 obdrží obecně vysoké recenze od uživatelů na stránkách Acne.org, ačkoli někteří lidé si stěžovali, že jim vysušila kůži. Někteří lidé také informovali o použití přípravku Oxy Clinical Advanced Face Wash, který obsahuje kyselinu salicylovou, další přísadou proti akné.