Odwalla superfood přísady

Superfoods vám dávají nejvíce výživné bang za váš buck. Odwalla je značka nápojů typu smoothie, džusů a bary, z nichž některé obsahují tyto tzv. Superfoody. Mnoho položek v těchto produktech je výživné a dodává klíčové vitamíny a minerály.

Co znamená Superfood Even Mean?

Obecná definice super potraviny je taková, která obsahuje základní živiny, které podporují dobré zdraví. Superfoody obsahují také antioxidanty a další užitečné sloučeniny, které vám pomáhají chránit vás před onemocněním. V kontextu společnosti Odwalla jsou super potraviny produkty, které obsahují přísady s vysokým obsahem živin bez velkého množství přidaných cukrů nebo konzervačních látek.

Plody jsou fantastické

Super nápoje Odwalla obsahuje několik druhů ovoce včetně manga, jablka, banánu, broskví a jahod. Tyto plody přispívají 550 miligramů draslíku, což je asi 12 procent z 4700 miligramů dospělých, kteří potřebují každý den. Ovoce v nápoji dodává 2 gramy vlákniny, což je 8 procent z 25 gramů žen, které denně potřebují a 5 procent z 38 gramů mužů denně vyžaduje. Bar Odwalla Superfood obsahuje data, banány a rozinky. Toto ovoce přispívá k 3 gramům vlákniny v baru a 270 miligramů draslíku.

Super Spirulina

Jak nápoj a bar Odwalla Superfood obsahují spirulinu, což je druh mořských řas, který přispívá k výrobě několika živin, jako je jód. Například nápoj obsahuje 30% jódu, který potřebujete pro den. Jód podporuje normální funkci štítné žlázy. Spirulina je také dobrým zdrojem železa a přispívá k desetiprocentní denní hodnotě nápoje a 15% denní hodnotě v baru.

Odwalla produkty a vaše dieta

Zatímco nápoj Odwalla Superfood neobsahuje žádný přidaný cukr a bar neobsahuje mnoho přidaného cukru, je moudré podívat se na velký obrázek před tím, než je začnete ve své stravě zahrnovat. Bar, například, obsahuje 10 procent denní hranice nasycených tuků a příliš mnoho nasycených tuků může zvýšit hladinu cholesterolu. Když máte bar Odwalla Superfood, věnujte pozornost ostatním potravinám, které jíte během dne, takže nejste přes palubu nasycených tuků. Zatímco nápoj obsahuje ovoce, nepoužívejte jej k nahrazení celého ovoce ve vaší stravě. Celé ovoce je lepší zdroj vlákniny než nápoj. Pokud byste měli jíst stejné množství ovoce, nápoj obsahuje celou formu, dostanete víc než 2 gramy vlákniny v nápoji.