Nutriční informace o publixu sushi

Publix Super Market je největším řetězcem supermarketů ve Spojených státech. První prodejna byla otevřena v roce 1930 v Winter Haven na Floridě. Od roku 2011 bylo více než 1000 obchodů po celé Floridě, Gruzii, Jižní Karolíně, Tennesse a Alabamě. Pro milovníka sushi nabízí Publix řadu hotových možností. Znalost informací o výživě pro různé druhy sushi vám může pomoci ve vašem dietním plánu.

Publix zeleninové sushi s hnědou rýží obsahuje nejméně kalorií na porci všech odrůd sushi s 12dílným kontejnerem, který má 349 kalorií, 65 gramů uhlohydrátů a 7 gramů bílkovin na kontejner. Vegetable Combo je také bez tuku. Věnování pozornosti kaloriím v jídle vám pomůže vyvážit váš příjem pro lepší správu váhy. Využívání více nízkokalorických jídel vám pomůže spravovat hlad, aniž byste překročili denní potřebu kalorií.

Značka Publix California roll je také nižší kalorickou volbou, která obsahuje 310 kalorií, 5 gramů celkového tuku, 1 gram nasyceného tuku, 376 miligramů sodíku, 62 gramů sacharidů, 3 gramy vlákniny a 15 gramů bílkovin na kontejner, což V průměru zhruba 6 kusů. Ačkoli je stále málo kalorií, Kalifornie má vysoký obsah sodíku. Sodík způsobuje, že vaše tělo zadržuje tekutiny, což může zvýšit váš krevní tlak. Stejně jako kalorie, sledování vašeho příjmu a omezení příjmu vám může pomoci lépe kontrolovat krevní tlak. Váš denní příjem sodíku by měl být omezen na méně než 2300 mg denně.

Tuňák se vyrábí z majonézy, čímž se zvyšuje obsah tuku a kalorií. Jeden 8dílný balíček Publix pikantních kotoučů na tuňáky obsahuje 449 kalorií, 11 gramů celkového tuku, 2 gramy nasyceného tuku, 51 miligramů cholesterolu, 275 miligramů sodíku, 57 gramů uhlohydrátů, z toho 7 cukrových sacharidů, 2 gramy Vlákniny a 24 gramů bílkovin. Přestože je koření v kořeněné tuňce vyšší než celkový obsah tuku, stále je nízký obsah nasycených tuků, což může zvýšit hladinu cholesterolu v krvi, pokud spotřebujete příliš mnoho. U stravy s obsahem 2 000 kalorií by denní tuk měl být omezen na přibližně 65 gramů denně a nasycený tuk na méně než 20 gramů denně.

Jeden 10dílný obal Publix Rainbow roll obsahuje 489 kalorií, 9 gramů celkového tuku, 1 gram nasyceného tuku, 58 miligramů cholesterolu, 687 miligramů sodíku, 66 gramů uhlohydrátů, 3 gramy vlákniny a 31 gramů bílkovin.

Křupavá kotleta krevety obsahuje nejvíce tuku, ale je také nejvyšší v vlákně. Vláknina v potravinách zlepšuje sytost a může přispět ke snížení hladiny cholesterolu v krvi. Jeden 6dílný zásobník Crunchy Shrimp Roll obsahuje 508 kalorií, 21 gramů celkového tuku, 3 gramy nasycených tuků, 106 miligramů cholesterolu, 769 miligramů sodíku, 64 gramů uhlohydrátů, 5 gramů vlákniny a 20 gramů bílkovin .

Smetanový sýr s lososem je nejvyšší kalorií v publixu, je také nejvyšší v nasycených tucích, ale nejnižší v sodíku. Jeden kontejner o průměru 6 kusů obsahuje 517 kalorií, 20 gramů celkového tuku, 9 gramů nasycených tuků, 71 miligramů cholesterolu, 288 miligramů sodíku, 59 gramů sacharidů, 2 gramy vlákniny a 23 gramů bílkovin.

Vegetable Sushi

California Roll

Tuna Roll

Rainbow Roll

Křupavé krevety

Cream sýrová rolka s lososem