Nutriční hodnotu pro těstoviny

Puffové pečivo jsou odlišné druhy pečiva, které obsahují vrstvy másla pokrytého těsta válcované a složené nad sebou. Puffové pečivo jsou tak pojmenované, protože nafouknou, když jsou pečené. Nejsou ideální pro optimální zdravotní nebo dietní hubnutí, protože mají vysoký obsah kalorií a tuku.

Kalorie

Puff pečivo je kalorie-husté jídlo, jako 1 oz. Z toho obsahuje 158 kalorií. Toto množství skládá asi 8 procent denního doporučeného příjmu 2 000 kalorií a je více než to, co ostatní pečivo poskytuje, 1-oz. Servírování pšeničného chleba obsahuje 55 kalorií.

Tlustý

Puffové pečivo má vysoký obsah tuku. Každý 1-oz. Podávané těstoviny obsahují 11 g celkového tuku. Z toho pouze 2 g pochází z nasycených tuků, což může zvýšit riziko vysokého cholesterolu. American Heart Association doporučuje omezit denní příjem nasycených tuků na méně než 16 g, protože vysoké hladiny cholesterolu mohou zvýšit riziko srdečních onemocnění.

Sacharidy

Stejně jako u ostatních druhů pečiva je vysoký obsah cukru v cukru. Každý 1-oz. Servírujte 13 g sacharidů, které jsou primárním zdrojem energie vašeho těla. Bohužel, žádný z sacharidů v sušeném těstíčku neobsahuje vlákninu, která pomáhá podporovat sytost, reguluje hladinu cukru v krvi a chrání zdraví trávicího ústrojí.

Protein

Puffové pečivo není dobrým zdrojem bílkovin. Každý 1-oz. Servírování tohoto pečiva obsahuje jen 2 g této živiny, což je 1/4 toho, co obsahuje šálek mléka. Protein zásobuje vaše tělo aminokyselinami, stavebními kameny buněk a tkání.

Puffové pečivo nejsou dobrým zdrojem vitamínů a minerálů. Každý 1-oz. Podávání obsahuje 4% denního doporučeného příjmu železa, ale těstoviny nejsou dobré jako jiné živiny.

Vitamíny a minerály