Informace o výživě pro chladiče segramových vín

Seagram’s Escapes, typ chladiče vína, je divize severoamerických pivovarů se sídlem v Rochesteru, NY. Spolu s chladiči na víno Seagram’s Escape distribuují také množství různých piv, včetně Genessee, Labatt a I.P.A. Kouzelný klobouk. Seagramovy útěky přicházejí v různých ovocných chutich, včetně Strawberry Daiquiri, Wild Berries, Peach Fuzzy Navel a Lime Melonade. Chladiče vína jsou sladký a oblíbený alkoholický nápoj.

Chladničky na víno Seagram’s Escapes jsou k dispozici ve 12 oz. Podle výživových webových stránek MyFitnessPal má jedna lahev vína chlazeného divokých plodů Seagram 170 kalorií. Jejich jahodový chladič Daiquiri obsahuje 170 kalorií a Peach Fuzzy Navel má 180 kalorií. Požadavky na kalorie pro den se liší podle věku, pohlaví a rozsahu fyzické aktivity. Ačkoli chladiče na víno by neměly být hlavním zdrojem kalorií, u stravy o hmotnosti 2 000 kalorií za den poskytují 7,5 až 9,0 procent. Žádný z těchto nápojů Seagram’s Escapes neobsahuje žádný tuk.

Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie pro tělesné funkce. Většina kalorií v těchto nápojích pochází ze sacharidů. Vinné chladiče by opět neměly pro tento den poskytovat hlavní zdroj sacharidů. Seagram’s Escapes Jahodový chladič Daiquiri obsahuje 44 g sacharidů se 41 g cukru a vinný chladič Wild Berries má 38 g sacharidů s 37 g cukru. Seagram’s Peach Fuzzy Navel chladič vína obsahuje 40 g sacharidů s 40 g cukru.

Sodík je nezbytnou živinou, kterou organismus potřebuje k efektivní práci. Sodík není tělem vyráběn, a proto je nutno ho získat prostřednictvím jídel ve stravě. Chladničky na víno společnosti Seagram obsahují trochu sodíku. Seagram’s Escapes Peach Fuzzy Navel chladič vína poskytuje 35 mg sodíku, stejně jako jejich víno Wild Berries vinný chladič. Jejich jahodový chladič Daiquiri má 40 mg sodíku. Ačkoli jeden vínový chladič má nízký obsah sodíku, obsah se zvýší, pokud pijete mnoho.

Seagramovy útěky jsou všechny alkoholické nápoje. Seagram’s Escapes Lime Melonade je 3,2 procentního objemu alkoholu, přibližně stejně jako lehké pivo. Alkohol pochází z fermentace cukru a škrobů. Alkohol obsahuje 7 kalorií na gram, ale ty kalorie nemají nutriční hodnotu. Pití alkoholu může ovlivnit váš duševní stav, což vás “špičaté”. Zpomaluje vaše reflexy a zmatená schopnost rozumět. Nikdy byste neměli řídit nebo obsluhovat stroje po pití alkoholu. Pokud hodláte pít alkoholické nápoje, moderování je klíčem.

American Heart Association doporučuje, aby ženy neměly více než jednu porci alkoholu každý den a muži by neměli mít denní dávku více než dvě dávky. Monitorování příjmu alkoholu může snížit přívod kalorií a také snížit riziko vzniku srdečních chorob a dalších zdravotních stavů.

Kalorie

Sacharidy

Sodík

Alkohol

Upozornění