Bez cukru jell-o dietu

Bez cukru JELL-O je nízkokalorický přírůstek stravy pro snížení tělesné hmotnosti. Zatímco jíst nic jiného než bez cukru JELL-O by bylo docela nezdravé, JELL-O vám může poskytnout extrémně nízkokalorický dezertní variantu pro vaši stravu. Jell-O bez cukru je povolen na většině plánů na snížení hmotnosti, včetně tradičních diet s řízenou kalorií a režimu s nízkým nebo omezeným sacharidem.

Typy

Bez cukru JELL-O se dodává v široké škále příchutí, v napjaté i upravené formě. Prášek bez cukru JELL-O obsahuje želatinu, umělé příchutě a umělé sladidla, včetně aspartamu a draselného acesulfamu. Připravené kelímky JELL-O bez cukru jsou pohodlné, ale dražší než vaše vlastní. Obě předem balené poháry JELL-O a JELL-O vyrobené doma obsahují 10 kalorií na porci, podle odborníků.

Funkce

Bez cukru JELL-O nabízí nízkokalorickou svačinu nebo dezertní dietu. Pokud máte tendenci k občerstvení na sladkosti, nahrazení zmrzliny nebo jiných vysokokalorických léků bez cukru JELL-O vám pomůže udržet váš denní denní příjem kalorií v požadovaném rozsahu. Můžete si také dopřát JELL-O občerstvení, abyste snížili pocity deprivace a přidali jste rozmanitost při dietě.

Úvahy

Změňte JELL-O občerstvení a dezerty tím, že JELL-O jigglery jako zábavné prstové jídlo, přidáte ovoce, abyste si vyrobili klasickou formu JELL-O nebo osvěžte svůj oblíbený salátový recept JELL-O. Ovládejte kalorií v salátech JELL-O tím, že se rozhodnete pro beztukové šlehání nebo smetanový sýr, pokud to vyžadují recepty a použijete čerstvé ovoce nebo ovoce konzervované v džusu než těžký sirup.

Účinky

Mnoho svačinek a léčiv s vysokým obsahem kalorií má nízkou nutriční hodnotu a vysoký obsah cukru, kalorií a tuku. Při výměně těchto potravin bez cukru může JELL-O podporovat zdravou ztrátu hmotnosti, neměli byste používat JELL-O bez cukru, který by nahradil potraviny bohaté na esenciální živiny, jako je ovoce, zelenina, chudé bílkoviny, celozrnné a nízkotučné mléčné výrobky. Přidejte cukru zdarma JELL-O na zdravou kalorií řízenou dietu jako léčbu, ale zaměřte se na vytvoření vyvážené stravy, která zahrnuje nejméně 1200 kalorií každý den.

Varování

Pokud dáváte přednost dietě zaměřené na přírodní, nezpracované pokrmy, možná nebudete chtít do jídelníčku zahrnout dezert JELL-O. Vegetariáni najdou bez cukru JELL-O nepřijatelnou volbu, stejně jako každý, kdo upřednostňuje vyhnout se umělým barvám, příchuti nebo sladidlům. Pokud jste si vybrali dietu, která doporučuje bez cukru JELL-O, můžete ji jednoduše vynechat, aniž byste významně ovlivnili denní příjem kalorií nebo výživu.